Round 4 Pairings (by Table)

Posted in Event Coverage

By Wizards of the Coast

  Team Points   Opponent Points
1 Tsd 9 vs Team Egghead 9
2 Mecha Shpadoinkle 9 vs Sugar Bus 9
3 A Little Too Sick 9 vs Godzilla 9
4 My Team Part 17 9 vs Icy Hot Stunnas 9
5 Metagames 9 vs East Coast Creechers 9
6 Car Acrobatic Team 9 vs Lyskavermaden 9
7 Team Paris 9 vs SKG 9
8 Game Empire 2 9 vs www.Labyrinth-tilburg.nl 9
9 AlphaBetaUnlimited.com2 9 vs TwoPG 7
10 Black-Ops 6 vs PT-AME 6
11 AlphaBetaUnlimited.com3 6 vs Dark Side of the Moon 6
12 Twin tower + a midget 6 vs Riddiculatron 6
13 Air Tight 6 vs DM fan Club 6
14 Les Plus Class 6 vs Your Move Games: TNG 6
15 Die Zocker 6 vs Righteous Babe 6
16 Good Guys 6 vs Executioners 6
17 Tick Trick Track 6 vs Dynasty 6
18 The Watchmen 6 vs Trash AAA 6
19 Monkey Dog 6 vs Outland 6
20 Ziegler 6 vs Cyanide 6
21 Cosmopolitan 6 vs Phoenix Fondation 6
22 Damokles 6 vs Leftovers 6
23 Goblin Gate Aarhus 6 vs Eyes wide shut 6
24 Potato Nation 6 vs Wheat & Rye 6
25 Team Deadguy 6 vs Random Foriegners 6
26 Fatal Fx 6 vs Big Dogs 6
27 Anchans 6 vs Hate Dragon 6
28 Pierced 6 vs AlphaBetaUnlimited.com 6
29 Stalking Tiger hidden gibbon 6 vs Antarctica 6
30 Team 42 6 vs AXIS 6
31 The Ultimate Males 6 vs Whatever 6
32 Fire Beat 6 vs www.teamacademy.com 6
33 Licence to Ill 6 vs Datcho Club 6
34 Philly 6 vs Raging Goblins 6
35 Dsd 4 vs Team Denmark 4
36 Bald Dummy 4 vs The Unknown Stuntmen 4
37 Crane Style Highs Team 4 vs Team Reprazent 3
38 Chouchen Team 3 vs Collector’s Corner 3
39 Rug Doctors 3 vs Sober 3
40 Splat 3 vs Lil’ London Thugs 3
41 Angstschreeuw 3 vs Huey, Brock + Linde 3
42 Absolute Samuels 3 vs Dave 3
43 D.A.M. 3 vs Capricorn 3
44 Fellowship of the Ting 3 vs P7dttst 3
45 www.electrotank.com 3 vs Kowalified 3
46 Wolfcorp 3 vs Team $20 Dalla Billz 3
47 Sol Malka Fan Club 3 vs Team Simply Saso 3
48 Team Texas 3 vs Team Clasp 3
49 Salt Bag 3 vs www.star-maker.nl/lap 3
50 CMD 3 vs Singing Frog 3
51 John Waynes Severed head 3 vs Egghead Games 3
52 Ballers Symposium 3 vs Old Bridge Team 3
53 Smooth Criminal 3 vs The Feables 3
54 Wakka Wakka 3 vs Team Dayton 3
55 Team Champion.com 3 vs No Way 3
56 Trust the French 3 vs Slay-Pillage-Massacre 3
57 www.dnscards.com 3 vs T-Time 3
58 Superstarsnet.com 3 vs The Ancient Kavus 3
59 Team Needs/Hotel Room 3 vs Family Games Center 3
60 2 Danes & a Dam 3 vs Team Thundaa 3
61 Gooders 3 vs Ride or Die 3
62 Cospasetic Costanza 1 vs Team Bigos 1
63 Skunewers 1 vs KV Deckmasters 0
64 Vicious Bombings 0 vs The Ken Ho All Stars 0
65 Radiant Mafu 0 vs Team Emon Staff 0
66 Killers of the Coast 0 vs West Coast Avengers 0
67 Holey Moley 0 vs Knight of Apocalypse 0
68 UKilledMyFatherPrepareToDie 0 vs Saussback Team 0
69 Bologna Demolition Team 0 vs Terminal Dogma 0

Latest Event Coverage Articles

December 4, 2021

Innistrad Championship Top 8 Decklists by, Adam Styborski

The Innistrad Championship has its Top 8 players! Congratulations to Christian Hauck, Toru Saito, Yuuki Ichikawa, Zachary Kiihne, Simon Görtzen, Yuta Takahashi, Riku Kumagai, and Yo Akaik...

Learn More

November 29, 2021

Historic at the Innistrad Championship by, Mani Davoudi

Throughout the last competitive season, we watched as Standard and Historic took the spotlight, being featured throughout the League Weekends and Championships. The formats evolved with e...

Learn More

Articles

Articles

Event Coverage Archive

Consult the archives for more articles!

See All